EnglishFrenchGermanItalianRussian
RSS Feed
 

VÝCHOD ODJEBAU ŠHEMENA – SLEDUJ VIDEO

Napísal: ZetUZetA | dňa: 22-03-2011 | 2 156 x Zobrazené | Žiadny komentár | Vytvor PDF , Print , EMAIL

 

V košickom Collosseum klube sa v piatok (18.3.2011) večer predstavil Jožko Jigga Jigga, ale aj Hafo, Beyuz, ZetUZetA a premiérovo aj selecta Cifiman. V klube sa zhŕklo viac ako 500 oddaných divákov a mocných hypemanov, ktorí oceňovali trek za trekom.

Promotérske zoskúpenie Tvoja Matka sa postaralo o kultúrny program v podobe line-upu, na ktorom dominovali mená, ako: Jigga Jigga, ale aj Hafner, Beyuz, ZetUZetA a selecta Cifiman. Program, ktorý odštartoval 20tou hodinou a došlo ho podporiť až cez 500 podpódiovníkov. Ako Dávid Berkowitz (jeden z promotérov) dodal, v klube bolo viac ľudí len na skupine Sepultura.
K samotnému večeru len toľko, že to vrelo už od počiatku, až do konca. Prvý majk nažhavil Jigga Jigga a jeho Scooter style live show, no a potom následoval už len benger od moderných spevákov, ktorí dodali všetky hity – od „Internacional karate“, „Sezóny hit“, „Rodinná záležitosť“, „Stríkanie báb“, „Sadzič“, „Dúbravka“, „Homotrek“, „Ja viem!“, „Zobanie“, „Čo ja robím?“, „Raj Surférov“, až po obľúbený „Balkánsky sen“, s ktorým taktiež išla mocná karta – veď sčekni video…

 

Pridaj Komentár

*

IT BLOG Lukáš Prelovský