EnglishFrenchGermanItalianRussian
RSS Feed
 

Show slov party v Trnava

Napísal: ZetUZetA | dňa: 12-04-2005 | 1 473 x Zobrazené | Žiadny komentár | Vytvor PDF , Print , EMAIL

 

Show slov party: 16. 04. 2005  Trnava

Ďalšia žúrka v TRNAVE. Presne v sobotu 16. 04. 2005 sa v ARGENTÍNE (na Kopánke) koná hip-hop party pod názvom SHOW SLOV. Line-up je viac ako pestrý.
Predstaví sa momentálne jedna z najžiadanejších slovenských kapiel. Na konte majú 2 vinyli. Skupinu tvorí OPAK, ktorý je známy svojou láskou k dancehallu, ďalej je to okrem iného aj skvelý freestylista MOE a v neposlednom rade VIKTOR HAZARD aka AMN2, ktorý vie rozprúdiť krv v každom fanúšikovi štyroch elementov za pomoci gramcov. Už určite viete, že ide o A.M.O.

Ďalším ťahákom je RZB (ružinovská zberba) v zložení: NOVÁ DOBA a VENDETTA. Chalani prisľúbili, že dajú nejaké nové treky, ktoré doteraz nikto nemal možnosť vidieť a ktoré obohatí aj bratislavská MC ZetUZetA. Najznámejším členom je JANKO, ktoré ste mohli vidieť v TT na friendly battly proti R. O. K. Z-tovi. Janko spolupracoval na albumu s Čistým.

ZDRUŽENIE. Takže, túto crew som osobne naživo ešte nevidel, ale čakám, že predvedú kvalitnú show. Najnovšie si Jožo zarapoval s Kam?Čo?m v jeho videoklipe Obete..

O tom, že chalani to s mikrofónmi vedia sa dojdi presvedčiť. Chalani plánujú predviesť vynovený program a dvoma hosťami, ale to už bude prekvapenie. Keď neveríš, tak prídi 16. apríla do Trnavy a pochopíš o čom som písal.

Za gramce sa postavia domáci djs a to menovite: Spank a Shakul. Myslím, že ich netreba nejako predstavovať. Ďalej sa predstavia trnavský b-boys vystupujúci pod názvom Ouatro.

Prichystaný je aj Freestyle battle. A na záver pre tých, čo majú niečo na srdci aj open mic. Takže nabudúcu v sobotu určite neseď doma a riaď sa trochu pozmeneným heslom ROZBY SA!!! Vstupné je kilo.

fotoreport nájdeš na www.hip-hop.sk

 • Pre tento článok ešte možno zakúpiť reklamu - zobraziť formulár pre nákup

  * (uveďte vrátane http://)
  * (bude zobrazené ako klikateľný odkaz)
  * (bude zobrazené za odkazom, neklikatelné)
  Cena odkazu je 3 € - odkaz zostane pod článkom nastálo
  Doplňujúce informácie:
  - Cena odkazu je konečná
  - Platba sa realizuje prostredníctvom platobnej brány PayPal
  - Váš odkaz bude zobrazený ihneď po zaplatení v tvare "Odkaz - popisok odkazu"
  - Ak budete mat otázky, kontaktujte ma na email info@zetuzeta.sk
  - Mám právo zmazať odkazy obsahujúce obsah pre dospelých či iného nevhodného rázu
  - Pod každým článkom sa môže objaviť až 5 odkazov
  *Polia označené hviezdičkou je nutné vyplniť!
Powered by Copywriting.cz
 

Komentáre niesú pre tento článok povolené